İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Android Reklam Engelleme

Eğer android reklamlarını nasıl engelleyeceğinizi merak ettiyeniz, ve internete biraz göz attıysanız korkunç bir manzara ile karşılaşmış olabilirsiniz. Yok şunu indir bunu yap şu kodu değiştir vs… Ama bizle sizi karmaşadan kurtarıp hızlı ve kısa bir şekilde android reklamlarından nasıl kurtulacağınız konusunda bilgilendireceğiz.

Hem normal reklamlar hem de pop-up reklamlar yalnızca bir mobil cihazda kirlilik oluşturan değil aynı zamanda kota sorununuz varsa telefon faturanıza ciddi zarar verebilir. Ağır web sayfalarını indirirken de internetiniz ekstra olarak yavaşlayacaktır.

Sponsorlu bağlantılar

Bu reklamları engellemek yeterince kolaydır ancak bunu yapmak için web tarayıcınızı değiştirmeniz gerekebilir. Örneğin Opera veya Reklam engellemek için tasarlanmış özel tarayıcıları indirerek tüm reklamların telefonunuzda görüntülenmesini engelleyebilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar

Android reklam engelleme yolları: 

1. Yol: Opera tarayıcısını kullan

Ücretsiz Opera Browser kendi bünyesinde dahili bir reklam engelleyici içerdiğinden, Android’de gezinirken reklamların gözükmesini önlemenin en basit yolu budur. Ancak, diğer cihazlarınızda Google Chrome veya Firefox kullanıyorsanız sizin için ideal bir çözüm olmayabilir.

Özel bir şey yapmanız gerekmez – yalnızca Opera’yı yükleyin ve herhangi bir tarayıcıda olduğu gibi reklamlardan uzak herhangi bir zorluk çekmeden kullanın. İndirmek için aşağıda ki kutuyu kullanın.

 

2.Yol: Ücretsiz Reklam Engelleyici Tarayıcıyı yükleyin

Bu tarayıcı ise dünyanın en iyi reklam engelleme servisi olan Adblock’un resmi olarak yayınladığı kendi tarayıcısı. Mevcut tarayıcınıza alternatif olarak, aynı şirket tarafından kötü amaçlı AdBlock masaüstü uzantısı olarak kullanılan ücretsiz Reklam Engelleyicisi Tarayıcı’yı kullanabilirsiniz. aşağıda yer alan bağlantı kutusunu kullanarak uygulamayı indirebilirsiniz.

 

 

 

 

3. Yol:  Chrome’da pop-up reklamları engelleme (Android)

Sırasıyla bu işlemleri uygulayarak google chrome android için olan versiyonunu pop-up reklamları engellemek için kullanabilirsiniz.

 

 

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.