İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Azar Ülke Değiştirme

Azar Ülke Değiştirme Nasıl Yapılır

Azar görüntülü konuşma programını kullanırken genelde aynı milletlerle konuşmaktan sıkılabilirsiniz. Ya da yabancılarla konuşmak dilinizi geliştirebilir böyle bir amacınız olabilir. Bu durumda Azarda ülke değiştirmesi yapmalısınız. Bunu yazımız şimdilik android kullanıcıları için geçerli olsa ios kullanan cihazlarda yakın zamanda bunu kullanabilecekler o yüzden sitemizi takipte kalın. Kullanacağımız program bir vpn programı. Bu program sizi başka ülkelerdeki sunucular üzerinden internete bağlanıyormuş gibi gösterir. Yani konumunuz lokasyonunuz başka bir ülkeden olur. Azar bunu ayrıt edemez ve başka ülkeden girme yapar.

Dilerseniz programımıza geçmeden önce ufak bir özelliklerine bakalım:

Sponsorlu bağlantılar

VPN Azar Chat Unblock Location programı Android için , yapılandırılmış ve optimize edilmiştir. Wi-Fi güvenliği, çevrimiçi gizlilik ve proxy yoluyla engellenen içerik ve uygulamalara erişim sunar. 1 basit tıklama ile Master VPN Master’ı etkinleştirierek hızlı sunucularından ötürü , hız inanılmaz. Yüksek kaliteli içerikleri izlerken hız konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız buna Azar’da dahil. Yani siz karşı tarafla konuşma yaparken donma,takılma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

Sponsorlu bağlantılar

Azar Ülke Değiştirme Programı

Sıra geldi programımızı sizlerle paylaşmaya resimlerden sonra aşağıda göreceğiniz uygulama kutusundan indir butonuna basarak hemen indirebilirsiniz başta belirtmek gerekir belki yeniden, uygulama sadece android için geçerli.

Uygulama google play mağzasından kalktığı için apk olarak kurmanız gerekmekte: https://apkpure.com/vpn-azar-chat-change-region-unblock-country-proxy/com.bdev.proxy.vpn.chat.azar/download?from=details

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.