İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En iyi Android Virüs Programı

Merhaba değerli blog okuyucusu bugün en iyi android virüs programı hangisi ? Adı nedir ? Ne iş yapar ? Nasıl indirebilirim gibi çeşitli sorulara cevap arayacağız.

Günümüzün en çok kullanılan mobil işletim sistemi tartışmasız android diyebiliriz. Bu kadar çok son kullanıcıyı internete bağlayan bir yazılım için virüs geliştirir ve bunu başarı ile yayarsanız milyonlarca liranın sahibi olabilirsiniz. Bizim böyle baktığımız mecraya tabiki kötü niyetli hackerlar da aynı gözle bakarak ellerimizde taşıdığımız cihazları dolar olarak görecekler. Hal böyle iken bu virüslerden kurtulmak içinde muhakkak ek korumalara ihtiyacımız olabiliyor. Bu durumda en iyisini istemekte hakkımızdır diyerek bu yazıda sizlere en iyi mobil virüs programını sunuyoruz.

Sponsorlu bağlantılar

Clean Master Android Virüs Programı

Sponsorlu bağlantılar

Cheetah Mobile tarafından geliştirilen bu yazılım cihazını anlık olarak bir çok tehtide karşı korur ve cihazınızı ekstra özellikleri ile hızlandırır. Mobil virüs programları arasında google play üzerinde en çok indirilen yazılım. 500 milyon üzerinde kullanıcıya hizmet sunan yazılım her türlü yeni virüse karşıda hızlıca güncelleniyor. Aşağıda yer alan butonları kullanarak programı cihazınıza kurabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.