İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPad Virüs Temizleme 2018

Apple mobil cihazları için (iPhone, iPad, iWatch) için iOs adını verdiği bir işletim sistemi kullanır. Tamamen kapalı kaynak kodlu olan bu işletim sistemine virüs ve malware bulaşma riski çok çok azdır. Fakat yine de cihazınıza virüs bulaşmış olabilir. Bunu anlamak ve çözmek için aşağıda ki adımları takip edebilirsiniz.

iPad’e virüs bulaştığı nasıl anlaşılır ?

Aslında tüm cihazlar virüslere karşı hemen hemen aynı tepkileri gösterirler. Bunlar yavaşlama, donma kendiliğinden bir takım işlemler yapma. Böylesi herhangi bir durum karşısında virüs bulaşma ihtimalini göz ardı edemeyiz. Ve bunların dışında cihazınızda olağan dışı bazı hareketler farkediyor seziyorsanız virüs olduğu kaçınılmaz bir gerçektir. Eğer cihazınıza jailbreak işlemi uyguladıysanız bu olasılık daha da yükselecektir.

Sponsorlu bağlantılar

iPad Virüs Temizleme Programı

 iPad cihazım da ki virüsleri nasıl temizlerim sorusunun cevabını sizlerle paylaşıyorum. İndireceğiniz bu yazılım iOs işletim sisteminin izin verdiği ölçüde iPad Virüs taraması yapar. Bu kesinlikle kalıcı bir çözüm olmayabilir ancak virüslerden kurtulmanız ve gelecek tehlikelere karşı direnmenizi kolaylaştıracaktır.

Sponsorlu bağlantılar

Chomar Mobile Security

Yerli bir girişim sonucu ortaya çıkan tamamen Türk kaynaklı bir antivirüs yazılımı olan Chomar iPad virüs temizleme, virüsten korunma gibi bir çok işlevi göstermekte. Vİrüs dışında iPad takip etme ve rehber yedekleme gibi ek fonksyonlarda sağlayan bu yazılım sizlerin iPadlerini virüslere karşı koruyacaktır. İnternet üzerinden gelebilecek herhangi bir tehdit karşısında anlık koruma ve karantina özellikleri yer almaktadır. 12 MB büyüklüğe sahip bu küçük yazılımın aktif 100 Bin kişi kullanmaktadır. İndirme linki aşağıdadır.

Özellikleri:
• Hırsızlık önleme araçları (telefon bulucu + tetik sireni)
• Kötü amaçlı web sitelerinden koruma
• Cihaz Analiz Cihazı
• Kişiler Yedekleme

iPad Virüs Programı İndir

 

Eğer iPad virüs temizleme yöntemlerinin işe yaramadığını düşünüyorsanız iPad Sıfırlama/Format Atma isimli yazımızı okuyabilirsin.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.