İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone anti virüs programı tavsiye

iPhone veya iPad cihazlarınız için bir mobil anti virüs programı tavsiyemiz var. Son 5 yılın masaüstünde en iyi virüs programlarından birisi olan yazılımın iOS versiyonu çıktı bizlerde test edip okuyucularımızla paylaşmak istedik.

İçindekiler

Sponsorlu bağlantılar

 iPhone virüs programı:

McAfee Mobile Security & Safe Wifi

Mobile Security & Wifi Scan
Mobile Security & Wifi Scan

Sponsorlu bağlantılar

Yukarıda ki kutucuk sayesinde programı hemen indirerek kurmaya başlayabilir sonra yazımıza dönerek özellikleri ve önemli notlarımızı okuyabilirsiniz.

Özellikleri:

McAfee iPhone virüs programı
 • Hız
 • Koruma
 • Güncellik
 • Tasarım
 • Kullanılabilirlik
3.7

Özet

Program kullanışlı ve sade bir arayüze sahip appstore üzerinde yer alan koruma programı olduğunu rahatça söyleyebiliriz.

Medya kasası ismini verdikleri modül sayesinde bir anti virüs programı olmanında ötesine geçiyor. Parmak izinizi kullanarak içinde yer alan kasaya fotoğraflarınızı koyabilir dilediğiniz zaman buna sadece siz ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu kasaya ulaşmaya çalışan çok sayıda yanlış giriş denemelerinde ön kamera bir kaç fotoğraf çekerek telefonunuzu kimin kurcaladığını sizlere rapor ediyor. Bir iphone virüs programı olarakta wifi, internet ve mail güvenliğinizi sağlayan ileri McAfee teknolojisini kullanıyor, tabiki bunları Apple’ın belirlediği sınırlar çerçevesinde yapıyor

Bilindiği üzere iPhone telefonlar kısıtlanmış cihazlardır bu yüzden güvenlidirler herhangi bir sistem dosyasına bir virüs programı dahil kimsenin ulaşamayacağını düşünürsek ciddi bir tehdit altında olduğunuzu düşünüyorsanız bunu şansa bırakmayıp telefonunuzu sıfırlamanızı öneririz. Yorum yazarak fikrinizi veya sorununuzu belirtebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.