İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mac En İyi Virüs Programları

Apple bilgisayarlarında kullanılan OS X işletim sistemi için en iyi anti-virüs programlarını derledik listemizde ücretli ve ücretsiz yazılımlar yer almaktadır. Mac için hangi virüs programını kullanmalıyım sorunuza yanıt veriyoruz.

Nasıl test ettik ?

Sponsorlu bağlantılar

Değerlendirme yaparken ara yüzün kolaylığı, ek araçlar, bilgisayar performansına etkisi, virüs tespit etme-karantinaya alma-silme işlemlerinde ki başarılarına ve becerilerine odaklandık. Sponsorlu bir içerik olmadığının ve tamamen bağımsız olduğumuzu açık sözlülükle ifade edebilirim.

Sponsorlu bağlantılar

Ne ile test ettik ?

Mac için en iyi virüs programını belirlerken, OS X El Capitan 10.11 çalıştıran 2013 üretim yılı olan MacBook Pro ile gerçekleştirildi . Mac üzerinde, 512GB SSD, 2,6-GHz Intel Core i7 işlemci, 8GB RAM ve 23GB dolu depolama vardı.

En iyi ücretsiz Mac virüs programı

-Avast For Mac

Avast geliştirmiş olduğu virüs tespit motoru sayesinde cihazınızı anlık olarak internet, ağ ve yazılım yönünden eş zamanlı koruma sağlıyor. Arayüzü çok basit ve tüm araçlara kolay erişim sunuyor. Ayrıca çalışma ve tarama esnasında bilgisayarınıza aşırı yük yüklemiyor düşük ram tüketimi, ekstra sunulan wifi ve fidye yazılımı güvenliği sayesinde listemizde en kaliteli ücretsiz virüs programı olmayı başarıyor. İndirmek için tıklayın.

En İyi Mac Virüs Programları (Ücretli olanlar)

-MAC İÇİN KASPERSKY INTERNET SECURITY

Apple’ın pazarlama aşamasında ima etmesine rağmen, Mac’lere virüs bulaşabiliyor ve 2017 yılının verilerine göre bu senenin ilk yarısında bir önceki yıla göre daha fazla olan Mac kötücül yazılımlarıının miktarı yükselmeye devam ediyor. Ancak Mac virüs prgoramı pazarında Windows’dakinden daha az para var ve ürünler daha az. Kaspersky bu yüzden piyasada bulabileceğiniz en güncel ve en kaliteli ücretli virüs programı olarak listemizde yer alıyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.