İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mobil LOL Benzeri Oyunlar(Android,iPhone)

Merhabalar bugün sizler için Android ve iPhone için Mobil Lol Benzeri Oyunlar ı listeledik keyifli okumalar dileriz.

Günümüz bilgisayar oyun sektörünün bir numaralı oyunlarından birisi olan League Of Legends isimli oyun gerek oyuncu kitlesi gerekse günümüze kattığı somut gerçekler ile hem dünyada hemde ülkemizde gönüllerde taht kurdu. Oyun içi karakterler arası denge, oyun bakış açısı, stratejisi açısından oyun akıcı bir hal aldı. Oyunu oynayanlar aynı şekilde oyunu başka oynayanlardan izlemeyi ligleri takip etmeyi kendilerine keyif olarak hayatlarına kattılar. Böylesi bir oyunun dünya genelinde böyle bir talep ile karşılaşması geliştiricileri de ateşlendirmiş olacaklar ki iPhone ve Android platformları için League Of Legends’in sayısız mobil versiyonu marketlerde yerini aldı bu yazımız ise sizlere o oyunların arasından en iyilerini paylaştığımız alandır.

Sponsorlu bağlantılar

 1. Mobile Legends: Bang Bang

    Moonton isimli firmanın Android, iOS platformları için 14 Temmuz 2016 tarihinde piyasaya çıkarttığı 5v5 MOBA oyunudur. Mobil lol oyunları arasından bir numaralı yere sahiptir. Gerek en az sunucu hatası gerek oyun içerisi denge ve iletişim unsurları gerekse karakterlerin dengesinin iyi ayarlanması oyunu mobil platformlar arasında çekici hale getiriyor. 50 Milyon civarı aktif oyuncusu olan oyunda Türkiye’ye de diğer ülkelerle eşit derecede değer verilmesi bizleri mutlu ediyor. Oyun içerisinde diğer oyuncuların yayınlarını izleyebilir sizlerde kendi oyunlarınızı yayınlayabilirsiniz. Oyun da ülkeler arası liglere katılıp ülkenize skor sağlayabilirsiniz.

 

Mobile Legends: Bang Bang
Mobile Legends: Bang Bang
Developer: Moonton
Price: Free

Mobile Legends: Bang Bang
Mobile Legends: Bang Bang
Developer: moonton
Price: Free+

2. Arena of Valor: 5v5 Arena Oyunu

 

  Mobilde yer alan lol oyunları listemizin iki numaralı ismi Arena of Valor. Tencent Games tarafından piyasaya sürülen bu oyunun aktif 1 milyon oyuncusu bulunmaktadır. DC ile anlaşarak karakterlerin lisans haklarını alan yapımcılar DC karakterlerinden bazılarını oyuna getirmişlerdir. Bir numaramızda yer alan mobile legends’e göre grafik arayüzü daha karmaşık olan oyun her iki platformda da yer almaktadır. Sunucularının istikrarsızlığı konusunda bazı müşteri yorumları bulunsada farklı bir şeyler denemek isteyenler için gayet yerinde bir tercih olacaktır.


Arena of Valor
Arena of Valor
Developer: Tencent Games
Price: Free+

3. Heroes of Order & Chaos

Gameloft’un yapımcılığını üstlendiği mobil moba oyun Heroes of Order & Chaos listemizde üçüncü sırada yer almakta. Oyun akışı ve grafikleri iyi olsada Gameloft’un para kazanma politikaları yüzünden oyun içerisi denge unsurları bozulmuş vaziyette diyebiliriz. 50 Milyon cihaza indirilmiş vaziyettede olsa araştırmalarımıza göre aktif oyuncu sayısı 20 Milyondur. Grafik ve oyun yapısı farklılığından dolayı üçüncü sırada yer almaktadır. Değerlendirmenizi bir şans vermenizi isterim.

Heroes of Order & Chaos
Heroes of Order & Chaos
Developer: Gameloft
Price: Free

Heroes of Order & Chaos
Heroes of Order & Chaos
Developer: Gameloft
Price: Free+

4. Ace of Arenas

  Ace of Arenas Gaea Mobile tarafından piyasaya sürülen bir diğer Android/iOs lol benzeri oyunumuz. Oyunun takılma, donma bağlantı sorunları çıkarmama özellikleri cezbeden yanları arasında. Oyun bir çok kullanıcıya göre en iyi olarak anılmakta fakat oyunda henüz Türkçe’ dil desteği bulunmaması eksi yönleri arasında. Aktif 10 milyon oyuncusu olduğu bilinmekte.

Ace of Arenas
Ace of Arenas
Price: Free

5. Heroes of SoulCraft – MOBA

 MobileBits tarafından piyasaya sürülen mobil moba lol benzeri oyun listemizde son sırada yer alan Heroes of SoulCraft  akış, sunucu, karakter, grafik olarak bizlerden tam puan almış olsada reklam yoğunluğu ve fiyat politikaları eleştirilmeye açık unsurlardır. Oyunun akif oyuncu sayısı 5 Milyonun üzerindedir.

Ace of Arenas
Ace of Arenas
Price: Free

Heroes of SoulCraft - MOBA
Heroes of SoulCraft - MOBA

 Listemizin sonuna geldik arkadaşlar. Lütfen yorumlarda fikirlerinizi belirtmeyi unutmayınız. Keyifli vakiler dileriz…

Bir yorum

  1. asuman asuman Aralık 10, 2017

    faydalı bir liste olmuş teşekkürler ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.