İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

S6 Virüs Temizleme

Merhaba bugün siz değerli kullanıcılarımız ile birlikte Samsung Galaxy S4 cihazında virüs kontrolü yapabileceğimiz virüs programlarını inceleyeceğiz. Android dünyasının bu aralar virüslerle başının dertte olduğunu defalarca kez dile getirdik. Bu dertten müzdarip bir diğer cihazınızı ise Samsung Galaxy S6. “S” serisi telefonlar Samsung’un son güncellemelerinden faydalanmalarına rağmen hala bazı açıklar ortada dolaşmakta olduğu için  birçok hatayı da beraberinde getirmekte. Bu hatalar peki ne tür hatalar?  Tabii ki de bazı sistem açıkları, bazı donanımsal aksaklıklar, ve birçok tehdide açık olma durumu. Dilerseniz birlikte Virüs programlarını incelemeye başlayabiliriz.

 

Sponsorlu bağlantılar

Google Play Store’da bir daha fazla virüs programı oluyor. Zaten birkaç yazımızda da değindiğimiz gibi en iyisini bulmak tabii ki bizlerin işi. Diğer makalelerimize de göz atarak Google Play Store’da yer alan antivirüs karşılaştırmalarımızı inceleyebilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar

Samsung Galaxy S6 VİRÜS PROGRAMI

McAfee Mobile Security

Sahibinin anormal davranışlarıyla gündeme oturan ve uzun bir dönemde olan  bu antivirüs programı S6 sahipleri için en ideal virüs programlarından bir tanesi.  2017 yılında uluslararası alanda 2 tane ödül almış olan bu antivirüs yazılımı cihazınızı birçok alanda korumakta.

SMS güvenliği, email güvenliği, cihaz güvenliği, performans arttırıcı  özelliklerini bünyesinde barındıran  Samsung virüs programı olarak S8 cihazlarda kendiliğinden yüklü olarak gelen ve Samsung ekosistemi ile tam uyumlu olarak çalışan  bu virüs programı cihazlarınızda en iyi sonuçları almayı sağlayacak.  ana ekranınıza widget olarak  ekleyebileceğiniz güzel bir kaç tane özelliği de bulunmakta.  Ayrıca sizlerin anlık olarak internet güvenliğini sağladını iddia etmekte.Aşağıda ki butonu kullanarak samsung cihazınız için virüs programını indirebilirsiniz.

Bilgisayar daha yoğun kullandığımız dönemlerde, hatırlayacağınız gibi birçok antivirüs yazılımı kullanmaktaydık. Bilgisayardan yavaş yavaş uzaklaşmaya başladıkça bilgisayar uygulamalarında birçoğunu cep telefonlarımıza geldi, ve bu aşina olduğunuz virüs programları cep Telefonlarımıza gelmeye başladı. Biz bu yazıyı Samsung Galaxy S6 kullanıcılarının okuduğunu varsayarak onlar için en kaliteli virüs programını önermeye çalıştık, eğer farklı bir cihaz sahibi iseniz diğer makalelerimize göz atarak kendi cep telefonumuzu veya Android dünyasındaki en iyi antivirüs programlarına ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda verdiğimiz program tüm Samsung serisi için en iyilerdendir.

 

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.