İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Samsung S8 Virüs Temizleme

Günümüzde yavaş yavaş android virüslerinin sayısı artmaya başladı, bu tehditlerden bir çoğu Samsung Galaxy S8 için de geçerli.

Aslında bir çok konumuzda bahsettiğimiz android virüs temizleme konumuzdan burda da bahsetmek istiyorum. Samsung galaxy s8 virüsleri bir çok türde olabilirler bunlar;

Sponsorlu bağlantılar

 • Chorme ve diğer tarayıcı virüsleri
 • İşletim sistemi virüsleri
 • Uygulama .apk virüsleri
 • E-Mail, sms virüsleri
 • whatsapp virüsleri

Bu ve benzeri virüslerden kurtulmak için yapılması gerekenler:

Sponsorlu bağlantılar

Tarayıcı Verilerini Silme

Kullandığınız tarayıcıyıdan bulaşma ihtimali olan virüsler vardır bu tip virüsler “Chorme Virüsleri” olarak adlandırılabilir. Bu tip virüsler genelde etkinleştirilmiş olan eklentilerden yahut izin verilen bildirimlerden kaynaklanmaktadır. Tarayıcı virüslerini silmenin yolu ise Ayarlar>Uygulamalar>Chorme> Kayıt Yeri> Önbelleği Sil şeklindedir.

Samsung S8 Virüs Programı ile Virüs Temizleme

Aşağıda indirme butonunu yerleştirdiğimiz uygulama dünyanın hatrı sayılır virüs programlarından bir tanesidir. Uygulama cihazınızı baştan sona tarayarak bahsettiğimiz işletim sistemi virüslerinin kökünü kazıyacaktır. Uygulama ayrıca sms virüs kontrolü yapmak anlık tarayıcı ve cihaz güvenliği sağlamak konusunda üstün yeteneklere sahiptir. Uygulamayı indirip cihaz taraması yaptırarak virüsleri silebilirsiniz.

Galaxy S8 Virüs Temizleme

Kalıcı virüs temizleme istiyorsanız s8’e format atabilirsiniz.

Samsung s8 virüslerini temizleme konusunda elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalıştık. Çözemediğiniz bir sorun ile karşı karşıyaysanız yorum yaparak sorununuzu dile getirebilir destek alabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.