İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Telefon Üzerinden CS GO Oynamak

Son zamanların popüler oyunu olan Cs Go ‘ yu android ve ios cihazlarda oynamak mümkün mü ? bunu sizlerle paylaşacağız.

Counter Strike serisinin 20 yıla yakındır yapımcılığını üstlenen Valve son zamanların en popüler oyunu olan CS:GO isimli oyununu Counter Strike serisinin devamı olarak piyasaya sürdü. Oyun piyasasında temel taşlarından birisi haline gelen oyun kullanıcıların aşırı ilgisine maruz kaldı. Tüm kullanıcıların son zamanlarda yanıtığını aradığı soru ise iPhone veya Android üzerinden cs go oynamak mümkün mü ?

Sponsorlu bağlantılar

 

Sponsorlu bağlantılar

iPhone ve iOS CS GO Oynamak

Henüz Apple tarafında böyle bir şeyin çalışmalarını bırakın varlığından bile söz etmek mümkün değil kısaca şuan için gözüküyor ki Steam ve Apple ortak bir çalışma içerisine girmezse oyunun iOS tarafına gelmesi şimdilik mümkün gözükmüyor. iOS tarafında CS:GO oynamayı bu kadar zorlaştıran etmen iste Apple eko sisteminin bu denli kapalı bir yapıya sahip olması kısaca gelişitiriciler bu konuda çok çalışma yapamıyorlar.  Bu durumda Steam veya Valve tarafından bir atak gerçekleştirilmesini beklemek en mantıklısı gibi duruyor.

Android CS GO Oynamak

Yukarıda Apple tarafı için vermiş olduğumuz yanıt ne yazık ki android içinde geçerli. Geliştiricilerin bu konuda bir çok çalışması olmasına rağmen stabil olarak bu işi başaran birisi henüz çıkmadı. Bu sebeple boynumuzu öne eğip Steam tarafının bu işler için çalışmasını beklemek. Ne yazık ki yakın bir tarihte Android üzerinden cs go oynamak mümkün durmuyor.

Aşağıda videoda yer alan oyunların bir listesini sizler için hazırladık: Android CS:GO Benzeri Oyunlar

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.