İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

whatsapp’a girmeden mesaj gelmiyor sorunu çözümü

whatsapp’a girmeden mesaj gelmiyor sorunu çözümü

merhaba arkadaşlar,

 

Sponsorlu bağlantılar

zaman zaman hepimizin başına gelen whatsapp uygulamasının bildiriminin telefona düşmemesinin nedenlerini ve çözümlerini sizlerle paylaşacağım. genelde bu tarz şeylerin sebebi veri tasarrufu çerçevesindeki uygulamalar oluyor , ama sizler için biraz detaylandıralım.

Sponsorlu bağlantılar

ilk önce telefonunuzun internet ile ilgili bir problemi olmadığından emin olun. kesintili , gelip giden bir bağlantıya sahipseniz uygulama normal fonksiyonlarını yerine getiremediği için bildirimler düşmüyor veya mesajlar gözükmüyor olabilir.

telefonunuzdaki antivirüs programı ya da ccleaner gibi telefonunuzu temizlediğini iddia eden uygulamalar var ise bunları kaldırın. güvenlik adı altında kafasına göre sınırlamalar getiren uygulamaların yerine %100 yerli ve ücretsiz olan  kali speed kullanın. kali speed ile ilgili yazımıza gitmek için tıklayın. veya direkt indirmek için Kali Speed -Google Play

farkında olmadan whatsapp web’i açık bırakmış olabilirsiniz ya da sizin haberiniz olmadan biri telefonunuzdan qr okutup web whatsapp aracılığıyla mesajlarınıza bakıyor olabilir.
WhatsApp > sağ üst ayarlar > WhatsApp Web > Bütün bilgisayarlardan çıkış yap ‘a basarak bu ihtimali sona erdirebilirsiniz.

 

en son önerimiz ise klasik türk yöntemi olan  telefonu aç kapattır  , herkese iyi günler 🙂

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.