İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Xioami mi 4 nasıl bir telefon?

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlerle beraber xioami mi 4 hakkında konuşacağız. HTC desire telefonum bozulunca mecburen acil bir telefon almak zorunda kaldım. Bütçeme en uygun telefon xioami mi 4 oldu. Teknosadan 750 TL gibi bir rakama aldım. İçinde malesef kulaklık yoktu. Şarj aleti biraz farklı ilk görüşte garipseyebilirsiniz ama USB kafasını oturtunca problem kalmaz. Telefon genel olarak hızlı bir telefon, batarya konusunda su zamana kadar gordugum en iyi telefon diyebilirim. Şarj aleti de oldukça performanslı.

Telefon maalesef ki 3g – 4g uyumlu degil. Hat girişi eski tip ve hattınız kesilmiş bir hat ise hattı takabilmek için aparata ihtiyacınız var. Telefonun açıkçası keyif icin kullanılacak programlar dışında hiçbir eksiği yok. Güvenlik tarayıcısından tutun, maksimum performans için optimizasyon programı bile var. Telefonun kullanımı ve yönetimi cidden kullanıcı dostu.

Sponsorlu bağlantılar

Xioami mi 7 bile cıkmasına ragmen mi 4ü evlatlıktan reddedetmeyip hala güncelleme sağlıyor. İPhone gibi ortada bırakmıyor açıkçası.
Kamera konusuna gelirsek ön kamerası çok iyi diyebilirim fakat arka kamerası ön kameraya göre aynı performansa sahip degil. Tabii bu bütün yorumum fiyat performans olarak yanlış anlaşılmasın .

5 inç ekran boyutu, quad-core 2.45 ghz krait 400 4 çekirdek işlemci, 13 mp arka, 8 mp ön kamerası, 3080 mah batarya kapasitesiyle mi 4 kısıtlı bir bütçeye hitap edebilecek en iyi telefon diyebilirim. Tabii daha fazla paranız varsa mi 6 incelemesine de bir bakın derim.

Sponsorlu bağlantılar

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.