İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yandex Virüsü Temizleme

Google’ın Rusya’da kullanılmamasının sebebi Rus mühendislerinin ürünü Yandex virüsü kaldırma işlemini sizlere anlatacağız.

Yandex farklı yapıda ve değişik algoritmaya sahip bir arama motorudur. Reklam ve yayılma politikaları gereği bir çok program üreticisi ile anlaşması bulunan yandex kullanıcıların bilgisayarlarına habersizce yerleşip virüs etkisi yaratabiliyor. Yandex virüsü nasıl kaldırılır ?

Sponsorlu bağlantılar

Yandex Virüsünden Kurtulma

Sponsorlu bağlantılar

Yukarıda videoda izlediğiniz yöntemi deneyerek işlemlere başlayabiliriz. Denetim masası> Program Ekle veya Kaldır > Search Prodect bu yolu izleyerek böyle bir uygulama bilgisayarınızda kuruluysa programı kaldırarak işlemlere başlayabiliriz.

Yandex virüsü silme

 AdwCleaner programını kullanarak bilgisayarınızda detaylı bir reklam ve browser virüsleri adına bir tarama yapabilirsiniz. AdwCleaner programını çalıştırırken tüm tarayıcıları kapatınız. Ve işlem sonrası bilgisayar yeniden başlatılacağı için bu işleme hazırlıklı olun.

İndirmek için — > Tıkla

Yandex Virüsü Kaldırma, Temizleme

Son işlem olarak AdwCleaner benzeri fakat daha detaylı bir program olan HİTMAN PRO programını kullanacağız. Buraya tıklayarak indirebileceğiniz programı basitçe kurup çalıştırabilirsiniz. Tarama işlemini başlatmadan önce tarayıcılarınızı kapatınız varsa çalışmalarınızı kaydediniz.

 

yandex, virüs, temizleme, kaldırma, silme, kurtulma

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.