İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yerli Virüs Programı: Kali Speed

Yerli android virüs temizleme programı, telefon hızlandırıcı, batarya koruyucu… Bunların hepsi Türk mühendislerinin elinden çıktı. Genellikle yurt dışı kaynaklı kullandığımız virüs programlarına rekabetçi Türk yazılımımız Kali Speed’de eklendi. Cumhurbaşkanın özel teşfiği ile geliştirildi…

Sponsorlu bağlantılar

Gururunu yaşadığımız yerli yazılımımız Kali Speed, Türk mühendislerimizin geliştirmiş olduğu bir yazılım olarak piyasada yerini aldı. Rakipleri ile bir çok konuda rekabet halinde ayrıca program içerisinde ekstra bir çok özelliği barındırıyor peki özellikleri neler mi ?

Sponsorlu bağlantılar

  • Telefon Hızlandırıcı: Telefon hızlandırıcı özelliği sayesinde siz telefonunuzu daha hızlı kullanabiliyorsunuz bunu sağlayan üstün temizleme teknolojisini bünyesinde barındırıyor.
  • Telefon Batarya Koruyucu: Telefon bataryalarının hemen tükenmesinden yakınan insanlık için bir çözüm olarak geliştirilen batarya koruyucusu, kullanıcılara yüksek kullanım saati sağlarken patlama risklerini azaltıyor.
  • Virüs Temizleyici: Telefonlarda en çok rastladığımız sorun tabiki virüsler… Aynı kanser illeti gibi cihazlarımızı ele geçiren bu virüslere artık yerli bir savunma sistemimiz eşlik ediyor.
  • Telefon Genel Koruma: Telefonunuza kurduğunuz her uygulamayı sessizce bünyesinde tarayıp güvenli hale getiriyor.

İndirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=kali.tech.speed.er 

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.